YENİLENEN KONFOR

SENİ BEKLİYOR

18.000 m2’lik bir alanda kurulan ve 2.500 m2’lik terasa sahip Savoy Hotel, seçkin konuklarının Türk misafirperverliğini deneyimleyeceksiniz. 110 lüks odası, 15 Exclusive, 2 King Süit’den oluşan Savoy Hotel, size lüks ve konforlu bir konaklama sunmak üzere tasarlandı.

HER DETAYINDA KALİTE

Savoy Hotel’e ilk ayak bastığınız andan itibaren kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz. Her detayı konforunuz ve mutluluğunuz düşünülerek planlanan hizmettlerin keyfini çıkarmanın zevkini yaşayacaksınız.

LÜKS TRANSFER

HİZMETİ

Savoy Hotel’in eşsiz deneyimini havaalanından itibaren size özel transfer hizmetimizle hissetmeye başlarsınız. Lüks donanıma sahip üst segment araçlarla transferiniz sağlanırken, güler yüzlü ve deneyimli personelimiz hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Girne’nin kalbinde bulunan Savoy Hotel, alıveriş merkezine ve ana caddeye yürüme mesafesindeki konumuyla sizleri dünya markalarının kapılarıyla buluşturuyor.

TOPLANTI

VE ORGANİZASYONLAR

Savoy Hotel, teknolojik alt yapıya sahip birbirinden farklı büyüklükte ve ihtiyaçlarınıza özel toplantı salonları sunuyor. Toplantılarınızı istenilen kişi sayısında ve farklı katılımcı gruplarıyla rahatlıkla gerçekleştirken, Savoy Hotel’in eşsiz misafirperverliğini yanınızda hissedersiniz.
Seyahat planlamasından, tercuman hizmetine, özel görüşmelerden akşam yemeğine kadar her türlü beklentiniz kusursuz şekilde planlanır ve karşılanır.

DÜĞÜN

ORGANİZASYONLARI

Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’in evinin de bulunduğu, rüyaların ve huzurun adası Kıbrıs...
Savoy Hotel’de, sıcak Akdeniz misafirperverliği ve mükemmel bir Akdeniz ikliminin hakim olduğu Kıbrıs’ta rüya gibi bir düğünle aşkınızı ölümsüzleştirin.

Top